Skip to content Skip to footer

Dołącz do rywalizacji! Dzięki szybkiej rejestracji, zyskasz niższą opłatę startową.

Jak mogę się zapisać?

Rejestracja krok po kroku

Przejdź do systemu rejestracji

Zapisując się internetowo przejdź do systemu zapisy.mktime.pl – załóż konto lub skorzystaj z istniejącego.

Wybierz dystans

Możesz wybrać jeden z dwóch dystansów PRO lub HOBBY. Na podstawie podanych danych system automatycznie przydzieli Cię do kategorii wiekowej.

Opłać swój start

Ostatnim krokiem rejestracji internetowej jest dokonanie płatności online za pośrednictwem Dotpay. Po prawidłowo wykonanej płatności, Twój status na liście zawodników powinien zmienić się na „opłacono”.

Odbierz pakiet i numer startowy w biurze zawodów

Przed startem pojaw się odpowiednio wcześniej w biurze zawodów, aby odebrać numer i pakiet startowy.

Pytania i odpowiedzi

Jasne, wystawiamy faktury za start zawodników. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury w systemie rejestracji (numer NIP to warunek konieczny)

Nie, numery startowe można odebrać jedynie w biurze zawodów przed wyścigiem.

W systemie rejestracji podaj dane dziecka oraz oznacz wymagane zgody. Na podstawie wieku przydzielimy dziecko do odpowiedniej kategorii wiekowej. Opiekun startuje razem z dzieckiem, ustawiając się do wspólnego sektora startowego. Opłata startowa w takim przypadku dokonywana jest jedynie za start dziecka.

Zawodnicy drużyny dokonują rejestracji indywidualnej. Dla prawidłowej rejestracji w ramach drużyny – powinna zostać podana identyczna nazwa drużyny w każdym zgłoszeniu indywidualnym

Dodatkowo skład osobowy drużyny należy przesłać drogą mailową na adres: druzyny@juramtb.pl.

Napisz do nas na adres druzyny@juramtb.pl. Wskaż właściwą nazwę drużyny oraz dołącz listę zawodników, którzy mają być do niej przypisani. Postaramy się możliwie szybko wprowadzić korektę.

Napisz do nas na kontakt@juramtb.pl, sprawdzimy skąd taki problem. Najlepiej w wiadomości umieść swoje dane z numerem startowym i datą oraz godziną realizacji płatności.

Możesz poprawić swoje dane w panelu zawodnika na zapisy.mktime.pl, a jeśli to nie pomoże napisz do nas na kontakt@juramtb.pl

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy co się da aby pomóc Ci w rejestracji.